ابراهیموویچ: بازنشسته شوم؟ تازه دارم گرم می شوم!

به گزارش مجله عکسها، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان دراظهارنظری جدید اظهار داشت که به این زودی ها خیال آویزان کردن کفش هایش را ندارد.

ابراهیموویچ: بازنشسته شوم؟ تازه دارم گرم می شوم!

به گزارش مجله عکسها، زلاتان ابراهیموویچ بار دیگر از حتمال ماندنش در میلان برای یک فصل دیگر صحبت کرد.

ابراهیموویچ 38 ساله که از زمان آغاز مجدد سری A با زدن 4 گل و ثبت 3 پاس گل روزهای درخشانی را تجربه می نماید، تا خاتمه فصل جاری با میلان قرارداد دارد و هنوز معین نیست که او یک سال دیگر هم در این تیم می ماند یا نه. بعد از تمدید قرارداد 2 ساله استفانو پیولی به عنوان سرمربی میلان، حالا نشانه ای دیگر از احتمال ماندنی شدن ایبرا در سن سیرو شکل گرفته است.

ابراهیموویچ با انتشار یک کلیپ ویدئویی از خودش خطاب به آنهایی که ماندن او در سطح اول فوتبال اروپا در 38 سالگی را زیر سؤال می برند، گفت: شما فکر می کنید که کار من تمام است و به زودی دوران بازی ام به خاتمه می رسد؟ پس هنوز مرا نشناخته اید. من در تمام زندگی ام مجبور بودم بجنگم. هیچ کسی مرا باور نداشت و به همین دلیل خودم مجبور بودم به خودم ایمان داشته باشم. برخی از مردم خواستند مرا از پا دربیاورند اما با این کارشان فقط مرا قوی تر کردند. دیگران خواستند مرا خراب نمایند و در عوض فقط مرا باهوش تر کردند.

زلاتان اضافه نمود: حالا شما فکر می کنید که کار من تمام شده است؟ به همه شما من فقط یک چیز می خواهم بگویم. من مثل شما رفتار نمی کنم چون مثل شما نیستم. من زلاتان ابراهیموویچ هستم و تازه دارم گرم می شوم!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1228

به "ابراهیموویچ: بازنشسته شوم؟ تازه دارم گرم می شوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیموویچ: بازنشسته شوم؟ تازه دارم گرم می شوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید