نشانه هایی که نشان می دهد ساس مهمان خانه شماست

به گزارش مجله عکسها، ساس ها حشرات ریزی هستند که به چشم نمی آیند اما می توانند خواب را از چشمان شما بگیرند.

نشانه هایی که نشان می دهد ساس مهمان خانه شماست

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری خبرنگاران، اینکه ساس ها در شب به افراد حمله می نمایند و آن ها را نیش می زنند پیدا کردن آن ها سخت است.

حشرات ریز در میان شکاف ها، لابه لای تشک ها و تخت های زندگی و از پوست و خون تغذیه می نمایند. از آنجایی که یافتن این موجودات بسیار ریز و مکنده خون سخت است، می توان به وسیله برخی نشانه ها به وجود آن ها پی برد.

در این گزارش سه نشانه مهم از وجود ساس در خانه معرفی می گردد:

استشمام بوی غیرعادی

گاهی استشمام بویی معین از اتاق خواب نشانگر وجود ساس در خانه است، به گونه ای که این حشرات بویی به نام فرومونات از خود آزاد می نمایند، ممکن است این بو ناشی از مدفوع آن ها باشد.

ظهور علائمی روی پوست

ممکن است علائمی غیرعادی در سراسر بدن بر اثر نیش این حشرات ظاهر گردد. این علائم غالبا قرمز روشن بوده و به طور ناگهانی ظاهر می شوند. همچنین خارش صورت، گردن، دست ها و بروز حساسیت های شدید در موارد نادر از جمله عوارض نیش حشرات است.

ظهور لکه های بی دلیل روی ملحفه ها

اگر نتوانستید به آسانی به وجود ساس ها در خانه خود پی ببرید، می توانید به دنبال لکه های بی دلیل کوچک به رنگ قهوه ای یا سیاه بر روی ملحفه های تخت بگردید. احتمالا این لکه ها براثر مدفوع خشک ساس ها ایجاد شده باشد یا خونی است که هنگام نیش زدن از بدن شما خارج شده یا خود حشره له شده است.

ساس ها همچنین هنگام رشد خود پوست اندازی می نمایند، بنابراین ممکن است آثاری از پوست آن ها را بر روی تخت و اطراف خود مشاهده کنید.

منبع: خبرنگاران

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1330

به "نشانه هایی که نشان می دهد ساس مهمان خانه شماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشانه هایی که نشان می دهد ساس مهمان خانه شماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید