فنجان های خوراکی با طعم وانیل برای مسافران پرواز ایرنیوزیلند

به گزارش مجله عکسها، هواپیمایی ایرنیوزیلند برای کاهش میزان زباله در طول پروازهایش فنجان های قهوه خوراکی را آزمایش می نماید.

فنجان های خوراکی با طعم وانیل برای مسافران پرواز ایرنیوزیلند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

شرکت هواپیمایی نیوزیلند که به تازگی به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی مسافربری انتخاب شده است با موسسه twiice که توسط یک خانواده اداره می گردد وارد یک پروژه مشترک شده است. کار موسسه توآیس فراوری فنجان های ساخته شده از مواد گیاهی است.

ایرنیوزیلند، که پیش از این نیز لیوان های قابل بازیافت را جایگزین لیوان های پلاستیکی معمول نموده بود می خواهد با گامی دیگر تعداد هشت میلیون فنجان قهوه ای را که همه ساله در پروازهایش استفاده می نماید هرچه بیشتر با محیط زیست سازگار کند.

مرحله آزمایشی استفاده از این فنجان ها با موفقیت همراه بوده و طرح هایی نیز برای جایگزینی آن ها برای دیگر بشقاب ها و ظرف های پلاستیکی غذا در دست است.

جیمی کَشمور یکی از بنیانگذاران موسسه توآیس می گوید:عالی است که ایرنیوزیلند با ما همراه گردد تا به جهان و مشتریانش نشان دهد کمی ابتکار نیوزیلندی و نوآوری واقعا می تواند تاثیر مثبتی بر محیط زیست بگذارد و تجربه ای لذیذ و در عین حال مترقی برای مسافر باشد.

این تازه ترین تحول در عملی کردن وعده شرکت های هواپیمایی برای گام برداشتن در راستای حفظ محیط زیست است. در اوایل ماه جاری شرکت هواپیمایی ایزی جت گفت نخستین شرکتی خواهد بود که پروازهایش بدون فراوری کربن پرواز خواهند کرد.

cnn.com

منبع: چمدان
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 695

به "فنجان های خوراکی با طعم وانیل برای مسافران پرواز ایرنیوزیلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنجان های خوراکی با طعم وانیل برای مسافران پرواز ایرنیوزیلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید