صدور کیفرخواست پرونده سرباز بابلی

به گزارش مجله عکسها، خبرنگاران : یک منبع مطلع از صدور کیفرخواست برای بازپرس دادسرای بابل در پرونده بدرفتاری با محمد حسن کریمی (سرباز بابلی) اطلاع داد.

صدور کیفرخواست پرونده سرباز بابلی

به گزارش خبرنگاران به نقلز از خبرگزاری فارس، یک منبع مطلع در این خصوص از صدور کیفرخواست برای بازپرس دادسرای بابل در پرونده بدرفتاری با محمد حسن کریمی (سرباز بابلی) اطلاع داد و عنوان نمود: از همان اوایل انتشار خبر برخورد ناپسند بازپرس با سرباز بابلی، با دستور رئیس قوه قضاییه برای بازپرس خاطی پرونده تشکیل شد و دادسرا پس از تحقیقات مفصل و مستند، برای صدور رای توسط دادگاه، کیفرخواست صادر نموده است.

در آذرماه سال گذشته خبری مبنی بر بدرفتاری بازپرس دادسرای بابل نسبت به سرباز وظیفه محمد حسن کریمی منتشر شد. در همان ایام نیز با اعلام کریمی، جلسه ای با رئیس کل دادگستری مازندران و دادستان بابل تشکیل شد و در این جلسه بازپرس بابلی از سرباز و پدرش عذرخواهی کرد و محمدحسن کریمی نیز رضایت داد.

با این حال به نظر می رسد علیرغم رضایت سرباز بابلی، رسیدگی به اقدام بازپرس بابلی از حیث جنبه عمومی اقدام وی در جریان است و قوه قضاییه نسبت به برخورد قانونی با بازپرس متخلف اصرار داد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1680

به "صدور کیفرخواست پرونده سرباز بابلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور کیفرخواست پرونده سرباز بابلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید