شجاعی: دلار ها و یورو ها راحت تر از طلب ناچیز پورحیدری پرداخت می شوند!

به گزارش مجله عکسها، همسر مرحوم پورحیدری گفت: شاید پول های دلاری و یورویی و ملیاردی راحت تر از این مبلغ ناچیز پرداخت می شوند.

شجاعی: دلار ها و یورو ها راحت تر از طلب ناچیز پورحیدری پرداخت می شوند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فریده شجاعی در مورد وعده هایی که در مورد پرداخت مطالبات شادروان پورحیدری در زمان مدیریت احمد سعادتمند به خانواده او داده شد و حالا در زمان احمد مددی آیا خبری در این مورده شده است، گفت: واقعا دیگر خجالت می کشم در این مورد صحبت کنم! فکر می کنم مشخص شده که سیستم ورزش برای ارزش ها، ارزش قائل نیست.

همسر مرحوم منصور پورحیدری ادامه داد: منصور را یک ارزش می دانستم که 50 سال هم در تیم ملی و هم در باشگاه (استقلال) خدمت کرد. او واقعا از زندگی خودش گذشت. تمام عزیزانی که در راس کار قرار می گیرند، در ابتدا خیلی دوست دارند کاری انجام بدهند و خودشان هم پیش قدم می شوند.

وی در گفت و گو با شبکه دو، در مورد اینکه (مدیران) دوست دارند عکس های یادگاری بگیرند، گفت: این مساله که باعث افتخار ما است و مهم نیست. ولی شاید پول های دلاری و یورویی و میلیاردی راحت تر پرداخت می شوند تا این مبلغ ناچیز(مطالبات باقی مانده مرحوم پورحیدری)! این اتفاق هنوز نیفتاده و هنوز خبری نشده است. ما کماکان منتظر هستیم. ضمن اینکه ارزش پول 4سال پیش با الان قابل مقایسه نیست و در مورد آن نمی شود اصلا صحبت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1414

به "شجاعی: دلار ها و یورو ها راحت تر از طلب ناچیز پورحیدری پرداخت می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: دلار ها و یورو ها راحت تر از طلب ناچیز پورحیدری پرداخت می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید