سکوت یحیی شکست: فهرست خرید 3 نفره پرسپولیس را تحویل دادم ، کاری که خواستم را باشگاه انجام نداد!

به گزارش مجله عکسها، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این باشگاه هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد بازیکنان مد نظرش انجام نداده است.

سکوت یحیی شکست: فهرست خرید 3 نفره پرسپولیس را تحویل دادم ، کاری که خواستم را باشگاه انجام نداد!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، یحیی گل محمدی ، درباره آخرین شرایط عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل وانتقالات اظهار کرد: از یک هفته قبل فهرست بازیکنانی که باید قراردادشان تمدید گردد را در اختیار باشگاه قرار داده ام اما متاسفانه باشگاه هنوز کاری انجام نداده است و قرارداد هیچ بازیکنی تمدید نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فهرست بازیکنان مورد نیازش را در اختیار باشگاه قرار داده تا جذب شوند؟ هم گفت: روز یک شنبه نام سه بازیکن، شامل یک مدافع، یک هافبک و یک مهاجم را در اختیار باشگاه قرار دادم تا باشگاه اقدامات لازم برای مذاکره و جذب آنان را انجام دهد.

گل محمدی درباره زمان آغاز تمرینات پرسپولیس هم گفت: طبق برنامه ریزی که انجام دادیم، از 5 تیر تمرینات ما آغاز خواهد شد و از باشگاه خواسته ام یک اردوی 10 روزه هم از 20 تیر در ترکیه داشته باشیم.

وی در انتها گفت: کوشش ما این است که تیم خوبی برای آسیا ببندیم. امیدوارم تیم ما حفظ گردد و بتوانیم با جذب چند بازیکن دیگر، تیم مان را برای حضور پر قدرت در آسیا تقویت کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 خرداد 1402 بروزرسانی: 30 خرداد 1402 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2362

به "سکوت یحیی شکست: فهرست خرید 3 نفره پرسپولیس را تحویل دادم ، کاری که خواستم را باشگاه انجام نداد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت یحیی شکست: فهرست خرید 3 نفره پرسپولیس را تحویل دادم ، کاری که خواستم را باشگاه انجام نداد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید