سامانه مشعل، راه ارتباطی سریع خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها

به گزارش مجله عکسها، رئیس سازمان زندان ها ضمن بازدید از زندان مرکزی بندرعباس، گفت: سامانه مشعل، خط ارتباطی سریع و ساده برای خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان هاست.

سامانه مشعل، راه ارتباطی سریع خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها

به گزراش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران محمدمهدی حاج محمدی، رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دومین روز سفر خود به استان هرمزگان، پس از دیدار با مددجویان کانون اصلاح و تربیت، از زندان مرکزی بندرعباس بازدید و با مدجویان این مرکز دیدار و گفت وگو کرد.

حاج محمدی در حاشیه این بازدید در خصوص نحوه ارتباط سریع با مسئولان سازمان زندان ها گفت: سامانه مشعل، خط ارتباطی سریع و ساده برای خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندانهاست.

رئیس سازمان زندان ها در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به دل نوشته های یک زندانی افزود: در بند مادران زندان زنان روی دیوار نوشته بود: ای کاش به عقب برمی گشتیم، می شود؟ خیر؛ ولی می شود با سرعت بالا خود را به مقصد رساند و عقب ماندگی ها را جبران کرد. مثل شهید یدالله ندرلو که قبل و بعد انقلاب زندان بود، ولی به اشتباهش پی برد و در ندامتگاه نادم و سپس در دوران دفاع مقدس شهید شد.

رئیس سازمان زندان ها شرح داد: زندان آثار منفی بر خانواده های زندانیان دارد و تلاش می کنیم ضمن ایجاد شرایط لازم برای بازگشت سریعتر شما به آغوش خانواده، حمایت های لازم را از خانواده ها توسعه دهیم

وی ادامه داد: ما به عنوان مشعل بان راه صحیح را به شما نشان می دهیم؛ ولی این شما هستید که باید انتخاب کنید، بهترین زندانبان کسی است که بتواند راه صحیح را نشان دهد، ولی نمی تواند شما را مجبور به انتخاب نماید.

در این دیدار صمیمی که حدود پنج ساعت به طول انجامید، رئیس سازمان زندان ها از نزدیک در جریان مسائل زندانیان قرار گرفت و دستوراتی را صادر کرد.

وی همچنین در دیدار های جداگانه پای درد و دل زندانبانان نشست و برای رفع مسائل مطرح شده و موضوعات این زندان، دستور بررسی دقیق در ستاد سازمان را صادر کرد.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1315

به "سامانه مشعل، راه ارتباطی سریع خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه مشعل، راه ارتباطی سریع خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید