خودروهای کارکرده نیم میلیاردی

به گزارش مجله عکسها، به گزارش خبرنگاران، بازار خودروهای دسته دوم با توجه به نوسانات قیمتی در قیمت خودروهای صفر، تقریبا به صورت روزانه دست خوش تغییر است. با توجه به قیمت خودروهای صفر، بسیاری از افراد برای خرید خودرو به سمت خرید و فروش خودروهای دسته دوم می فرایند.

خودروهای کارکرده نیم میلیاردی

بر اساس افزایش قیمت خودروهای صفر در چند وقت اخیر، تعدادی از افراد برای کسب درآمد به سمت خرید و فروش خودروهای صفر و در مقابل بسیاری از افراد به سمت خرید و فروش خودروهای دسته دوم می فرایند.

با توجه به داده های به دست آمده از سایت دیوار، خودروهای کارکرده برلیانس H330 اتوماتیک، جک S3 اتوماتیک و چانگان CS35 مونتاژ در رنج قیمتی 300 تا 400 میلیون تومان هستند.

کدام خودروهای نو 400 تا 600 میلیون تومان قیمت دارند؟

اما نکته قابل توجه آن است که با این رنج قیمت چه خودروهای صفری را می توان خریداری کرد؟

با توجه به افزایش قیمت خودروهای خارجی و داخلی در یک سال گذشته و کاهش مشتری خودروهای صفر، تعداد زیادی خودروهای مونتاژ در لیست خودروهای محدوده قیمتی 400 نت 600 میلیون تومان است.

خودروهای جک S3 اتوماتیک، رنو تندر 90 پلاس اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک در محدوده قیمتی 400 تا 450 میلیون تومان قرار گرفته است.

نکته قابل توجه حضور اتومبیل جک S3 اتوماتیک، چانگان CS35 مونتاژ، رنو ساندرو استپ وی، بسترن B30 در هر دو لیست خودروهای صفر و کارکرده نیم میلیارد تومانی است.

آخرین اخبار خودرو را در صفحه خودرو خبرنگاران دنیال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1711

به "خودروهای کارکرده نیم میلیاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای کارکرده نیم میلیاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید