این گرافیست مقدار حیوانات منقرض شده ماقبل تاریخ را با خویشاوندان کنونی آنها در قالب تصاویری شگفت انگیز مقایسه نموده

به گزارش مجله عکسها، برخی از فیلسوف ها، تاریخ نگاران یا جامعه شناسان گاهی از سر درد می گویند که دنیای کنونی ما دنیای کوتوله هاست. یعنی مشاهیر و سیاستمداران و سلبریتی هایش نمونه های حقیر و محو و کاریکاتورگونه از آدم های همین نیم یا یک قرن پیش هستند.

این گرافیست مقدار حیوانات منقرض شده ماقبل تاریخ را با خویشاوندان کنونی آنها در قالب تصاویری شگفت انگیز مقایسه نموده

اما جالب است که در دنیای حیوانات، البته در یک فاصله زمانی بسیار بیشتر، همین فرایند به صورت فیزیکی اتفاق افتاده، طوری که بزرگ الجثه ترین و هراس انگیزترین و باشکوه ترین حیوانات کنونی، نمونه هایی کوچک از نیاکان خود هستند.

گرچه در قالب متن ها و تصویرهای پراکنده به مقدار هاو ابعاد بعضی یحوانات منقرض شده برمی خوریم، اما تصاویر مقایسه ای چیز دیگری هستند.

این دقیقا کاری است که یک هنرمند گرافیست به نام رومن اوختیل انجام داده. واقعا شگفت انگیز است که جانداران کنونی، چه نیاکانی داشته اند. شخصا از وجود بسیاری از آنها آگاهی نداشتم.

بد نیست اینستاگرام این هنرمند را دنبال کنید.

منبع: یک پزشک
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1835

به "این گرافیست مقدار حیوانات منقرض شده ماقبل تاریخ را با خویشاوندان کنونی آنها در قالب تصاویری شگفت انگیز مقایسه نموده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این گرافیست مقدار حیوانات منقرض شده ماقبل تاریخ را با خویشاوندان کنونی آنها در قالب تصاویری شگفت انگیز مقایسه نموده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید