اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی

به گزارش مجله عکسها، طرح ویژه سینما با ما با هدف حمایت از اقشار کم درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می گردد.

اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پردیس سینما آزادی، طرح خیریه سینما با ما با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه های معتبر و مجوزدار، اکران های رایگان برگزار می گردد.

نخستین برنامه این طرح روز چهارشنبه ـ 2 مرداد ماه ـ با همکاری این موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار گردید و جمعی از بچه ها و نوجوانان خیریه ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت های خود میخواهد در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده سینما با ما معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم ها به گونه ای انتخاب می گردد که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیغام مثبتی برای مخاطبان باشد.

اولین گام اجرای طرح سینما با ما شناسایی و همکاری با خیریه های معتبر و سرشناسی است که افرادی را تحت پوشش خود دارند. در گام بعدی افراد به وسیله خیریه ها به سینما معرفی می شوند و در روز و ساعت معین برای تماشای فیلم ها به صورت رایگان به سینما می آیند.

سینما با ما در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه ها اختصاص می دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سانس های نمایش فیلم افزایش پیدا می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 312

به "اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید