70 هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند

به گزارش مجله عکسها، احمد لطفی عصر شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در استان بوشهر 33 هزار خانوار با جمعیت 70 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند که حدود 10 درصد از جمعیت استان را شامل می گردد.

70 هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند

وی به نقش بسیار مهم مراکز نیکوکاری در ارائه خدمات به نیازمندان اشاره نمود و ادامه داد: هم اکنون در استان بوشهر 31 مرکز نیکوکاری فعالیت دارند که خدمات متنوعی را ارائه می نمایند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به جمع آوری میلیارد ریال یاری های نقدی و کالایی مردمی و خیران نیکوکار در نیمه نخست سال جاری، گفت: 17 میلیارد ریال یاری های نقدی و 48 میلیارد به صورت کالا و خدمات بوده است.

وی با اشاره به فعالیت مستقل مراکز نیکوکاری و نظارت کمیته امداد بر آنها، بیان نمود: این مراکز نقش مهمی در سرعت بخشی یاری به نیازمندان دارد و یاری های نقدی و غیرنقدی مردم در سریع ترین زمان به دست نیازمندان می رسد.

لطفی اضافه کرد: مراکز نیکوکاری با شناسایی نیازمندان محلات، آنها را تحت حمایت قرار می دهند و خدماتی در زمینه های معیشت، مسکن، سرپناه، بهداشت و درمان، آموزش و برنامه های فرهنگی، تامین جهیزیه و مراسم ازدواج، اشتغال و طرح های کارآفرینی به آنها ارائه می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 132

به "70 هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "70 هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید