یک زن ژاپنی برای دومین بار به کرونا مبتلا شد!

به گزارش مجله عکسها، آخرین خبر/ یک زن ژاپنی که به تازگی از بیماری کرونا جان سالم بدر برده بود برای دومین بار به این بیماری مبتلا شد.

یک زن ژاپنی برای دومین بار به کرونا مبتلا شد!

مقامات ژاپنی می گویند این اولین موردی است که در این کشور یک بیماری کرونایی پس از بهبودی دوباره به این بیماری مبتلا می گردد.

مقامات ژاپنی گفتند : این زن ژاپنی که در دهه 40 سالگی بسر می برد و در اوساکا در غرب ژاپن به عنوان راهنمای تور مشغول به کار است، پس از ابتلا به گلو درد و درد قفسه سینه برای دومین بار آزمایش کرونا داد که نتیجه این آزمایش روز چهارشنبه دوباره مثبت شد. نتیجه اولین آزمایش کرونای این زن ژاپنی در روز 29 ژانویه (9 بهمن) مثبت شد که پس از بهبودی از این بیماری در روز اول فوریه (12 بهمن) از بیمارستان مرخص شد. این زن برای اطمینان در روز ششم (17 فوریه) فوریه نیز آزمایش کرونا داد که نتیجه آن منفی بود.

وزارت بهداشت ژاپن تایید کرد که این زن اولین موردی است که در این کشور برای دومین بار به این بیماری مبتلا شده است. درحالیکه در ژاپن این زن 40 ساله اولین مورد ابتلای دوباره به بیماری کرونا محسوب میگردد اما در چین مورادی از ابتلا برای دومین بار به بیماری کرونا گزارش شده است.

منبع: همگردی
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 911

به "یک زن ژاپنی برای دومین بار به کرونا مبتلا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک زن ژاپنی برای دومین بار به کرونا مبتلا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید