کمیته انضباطی فیفا: اقدامات پرسپولیس نشان می دهد که باشگاه درصدد اجرای حکم است

به گزارش مجله عکسها، کمیته انضباطی فیفا در نامه به باشگاه پرسپولیس، اقدامات این باشگاه را ناشی از تلاش مدیران پرسپولیس برای اجرای حکم این کمیته دانست.

کمیته انضباطی فیفا: اقدامات پرسپولیس نشان می دهد که باشگاه درصدد اجرای حکم است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در روزهای گذشته دو نامه از فیفا در ارتباط با پرسپولیس به باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران رسیده است.

در این ارتباط به اطلاع هواداران پرسپولیس و رسانه های محترم می رساند؛ کمیته انضباطی فیفا در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که نامه ها و مستندات ارسالی دو طرف را دریافت و بررسی کرده است و ادامه اقدامات باشگاه در انجام پرداخت ها را از طلبکار جویا خواهد شد.

در این نامه آمده که وکیل طلبکاران در نامه ای به تاریخ ششم آگوست اعلام کرده است که دریافتی هایی داشته اند، ولی هنوز تا اجرای کامل حکم فاصله وجود دارد. همچنین با اشاره به نامه و مستندات دریافتی از پرسپولیس به تاریخ پنجم آگوست، در این نامه آمده است که با توجه به این موارد به نظر می رسد که باشگاه پرسپولیس به دنبال اجرای رای صادره از سوی فیفا به تاریخ 26 فوریه و انجام تعهدات خود است و فیفا این موضوع را تا سرانجام پیگیری می کند.

همچنین کمیته حسابداری فیفا در پاسخ به درخواست پرسپولیس و نامه فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به فدراسیون، در مورد نامه نگاری باشگاه برای پرداخت مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل دارایی های خود نزد فیفا اظهار داشت: فیفا با توجه به شرایط موجود در زمینه این پرداخت ها، از باشگاه های ایرانی حمایت می کند. در این نامه تاکید شد این پرداخت ها با توجه به ماهیتی که دارد، زمان بر است.

باشگاه پرسپولیس این نامه را هم برای کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد کرد تا تعیین شود بعد از طی شدن فرایند اداری در فیفا ،مطالبات این دو مربی را پرداخت خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1250

به "کمیته انضباطی فیفا: اقدامات پرسپولیس نشان می دهد که باشگاه درصدد اجرای حکم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته انضباطی فیفا: اقدامات پرسپولیس نشان می دهد که باشگاه درصدد اجرای حکم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید