چه مدت از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال به جای مانده است؟

به گزارش مجله عکسها، طی روز های اخیر بحث تغییر سرمربی استقلال به یکی از سوژه های مهم این مجموعه تبدیل شده است. اگر مدیران استقلال نخواهند با فرهاد مجیدی کار نمایند و تبعات چنین تحولی چقدر به نفع یا به ضرر آبی پوشان مرکز تمام خواهد شد، مسئله ای است که گذشت زمان برترین پاسخ را به آن می دهد ولی نکته مهم، شکل قرارداد سرمربی استقلالی ها است.

چه مدت از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال به جای مانده است؟

فرهاد اسفندماه سال گذشته به تیم سابق خود بازگشت و قراردادی 1/5 ساله با این باشگاه منعقد کرد بنابراین تا انتها بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر سرمربی استقلال محسوب می گردد و اگر باشگاه بخواهد او را برکنار کند، یا باید از نظر اقتصادی با این مربی به توافق برسد یا اینکه کارشان به شکایت و کمیته انضباطی کشیده خواهد شد.

البته یک راه سومی هم وجود دارد؛ فرهاد پس از برگزاری فینال جام حذفی در شهریور 99 وقتی با احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه دچار مسائل جدی شد و از استقلال رفت، تمام مطالبات آن موقع خود را بخشید و خاطرنشان کرد هرگز مسائل اقتصادی قراردادش را دنبال نمی کند. اتفاقی که البته باید ببینیم در صورت قطع همکاری باشگاه استقلال با او بازهم رخ می دهد یا ...

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1904

به "چه مدت از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال به جای مانده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه مدت از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال به جای مانده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید