پیشگامی فدراسیون تیراندازی ایران در برگزاری نخستین تمرینات آنلاین در دنیا

به گزارش مجله عکسها، فدراسیون تیراندازی ایران به عنوان نخستین فدراسیون در برگزاری تمرینات آنلاین نسبت به سایر کشورهای دنیا پیشگام بوده است.

پیشگامی فدراسیون تیراندازی ایران در برگزاری نخستین تمرینات آنلاین در دنیا

به گزارش مجله عکسها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا و لغو کلیه اردوها و مسابقات داخلی و بین المللی، فدراسیون تیراندازی کشورمان برای حفظ آمادگی جسمانی و سلامت ورزشکاران با برنامه ریزی و فراهم ساختن محیط تمرینی برای تیراندازان در منزل، شیوه جدید تمرین از راه دور (آنلاین) توسط مربیان و کادر فنی را از سیزدهم اسفند ماه سال 98 شروع نموده بود.

برهمین اساس باتوجه به اینکه ایران یکی از معدود کشورهایی بود که در شرایط اضطراری شیوع ویروس کرونا قرار داشت از این رو بیشتر کشورهای دیگر درباره شرایط این ویروس و نحوه آماده سازی تیم ها برای المپیک با مربیان کشورمان تماس گرفتند و ضمن تحسین و الگوبرداری از این کار ارزشمند مشاوره هایی از نحوه آماده سازی تیراندازان ایران دریافت کردند.

گفتنی است در این بین پیشنهاد مسابقه آنلاین بین کشورها هم به وجود آمد، اما با تعویق بازی های المپیک این مسابقات نیز به زمان آینده موکول شد.

در حال حاضر بسیاری از تیراندازان دنیا تمرینات خود را به صورت آنلاین در منزل انجام می دهند، اما تیم تیراندازی ایران با راهنمایی کادر فنی از کشورهای پیشگام در این عرصه بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1044

به "پیشگامی فدراسیون تیراندازی ایران در برگزاری نخستین تمرینات آنلاین در دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگامی فدراسیون تیراندازی ایران در برگزاری نخستین تمرینات آنلاین در دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید