نمایندگان صندوق بین المللی پول به پاکستان سفر می نمایند

به گزارش مجله عکسها، وزارت دارایی پاکستان از سفر قریب الوقوع نمایندگان صندوق بین المللی پول برای بازرسی وضعیت همکاری اسلام آباد اطلاع داد.

نمایندگان صندوق بین المللی پول به پاکستان سفر می نمایند

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از ای.آر.وای نیوز، نمایندگان صندوق بین المللی پول فردا وارد پاکستان می شوند تا اقدامات اسلام آباد در راستای عمل به تفاهم نامه مشترک را ارزیابی نمایند.

در صورتی که نمایندگان صندوق بین المللی پول عملکرد اسلام آباد را قابل قبول بدانند دومین مرحله از وام 6 میلیاردی صندوق به پاکستان پرداخت خواهد شد.

قرار است مسئولین این صندوق با وزیر دارایی پاکستان نیز ملاقات نمایند تا گزارش های او در خصوص اقدامات اسلام آباد را بشنوند.

دولت پاکستان که از ابتدای فعالیت های خود با کمبود شدید بودجه روبرو بود کوشش کرد با اتکا به کشورهای همسایه و بعضی نهادهای بین المللی از جمله صندوق بین المللی پول مسائل خود را حل نماید.

مسئولین صندوق بین المللی پول برای پرداخت وام به پاکستان شرایط مختلفی را پیش روی اسلام آباد قرار دادند که منجر به ورود موجی از گرانی ها و تورم به زندگی مردم شد.

بسیاری از کارشناسان مالی معتقدند با توجه به نفوذ آمریکا در صندوق بین المللی پول تصمیمات این صندوق طبق نظر مسئولین کاخ سفید اتخاذ می گردد.

عمران خان بارها اعلام نموده است به زودی مسائل مالی کشور خاتمه یافته و موج گرانی ها نیز از بین خواهد رفت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 575

به "نمایندگان صندوق بین المللی پول به پاکستان سفر می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان صندوق بین المللی پول به پاکستان سفر می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید