منتظری: به تیم های دیگر یاری می گردد اما حق استقلال را نمی دهند، کمیته اخلاق کل تیم را محروم کند

به گزارش مجله عکسها، مدافع تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است چند سال است که سعی می گردد به یک تیم در بخش داوری یاری گردد.

منتظری: به تیم های دیگر یاری می گردد اما حق استقلال را نمی دهند، کمیته اخلاق کل تیم را محروم کند

به گزارش مجله عکسها، پژمان منتظری در مصاحبه ای جنجالی بعد از تساوی استقلال مقابل پدیده عنوان نمود: نقش داور از همه در بازی پررنگ تر بود. استقلال در این چند هفته از داوری ضربه می خورد. فرق تیم های استقلال با تیم های بالاترش همین است. نمی دانم چرا در این چند هفته و این چند سال این اتفاقات می افتد و به یک تیم یاری می نمایند اما حق استقلال را نمی دهند. مگر یک تیم باید چه کار کند؟ زمانی که باید به عنوان مدعی مطرح می شدیم، ترمز استقلال را کشیدند. حرفی برای گفتن نمی ماند. امیدوارم آنقدر قوی شویم که بتوانیم در چند جبهه بجنگیم.

او در پاسخ به این که آیا معتقد است داوری ها به سمت یک تیم خاص غش نموده است، گفت: من می گویم چرا جایی که باید به حقمان برسیم نمی رسیم. دلیل اختلاف امتیازی ما با تیم های بالاتر، همین است. روز بدشان، عمد یا غیر عمد به آن ها یاری می گردد. این تماشاگر گناه دارد. به والله گناه دارد. چند سال؟ چند دفعه؟ حق این تیم را بدهید.

بازیکن استقلال اضافه نمود: الان که این اتفاق برای استقلال افتاده، برخی آغاز به مصاحبه می نمایند و می گویند که در فلان صحنه باید بازیکن استقلال کارت قرمز می گرفت یا برای پدیده پنالتی اعلام می شد و اگر آن گرفته می شد استقلال این می شد. بس کنید. استقلال یک گل سالم زد و هیچ بحثی در آن نیست. به راحتی هم حقش را خوردند و تمام شد.

منتظری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا نگران محرومیت از جانب کمیته اخلاق نیست، بیان نمود: ما که حرف بدی نزدیم. فقط گفتیم گل بود و همه این را قبول دارند. اگر می خواهند محروم نمایند، کل تیم را محروم نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 178

به "منتظری: به تیم های دیگر یاری می گردد اما حق استقلال را نمی دهند، کمیته اخلاق کل تیم را محروم کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظری: به تیم های دیگر یاری می گردد اما حق استقلال را نمی دهند، کمیته اخلاق کل تیم را محروم کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید