مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح گردشگری تالاب یوسفلو

به گزارش مجله عکسها، به گفته احد قهرمانی معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی تالاب یوسفلو یکی از طرح های گردشگری اهر است که با مشارکت سه نفر از سرمایه گذاران به زودی اجرا می گردد.

مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح گردشگری تالاب یوسفلو

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ارزان ویتنام 5 روزه با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

عصر چهارشنبه قهرمانی معاون میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی از تصویب طرح های سرمایه گذارای در بخش گردشگری شهرستان اهر اطلاع داد و گفت:

بعد از تایید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مجوزهای لازم در جهت توسعه زیرساخت های گردشگری، توریستی و اشتغال جوانان شهرستان اهر صادر می گردد. قهرمانی در این خصوص گفت:طرح های سرمایه گذاری در تاسیسات گردشگری و چندین طرح برای سرمایه گذاری مطرح شده که عمدتاً سرمایه گذاران این طرح ها بسیار توانمند هستند.

وی با اشاره به اینکه مسائل مجتمع آبدرمانی شهرستان اهر برطرف خواهد شد، توضیح داد:

همچنین هتل اهر که متاسفانه اکنون درگیر یکسری مسائل شده و در مراحل خاتمهی قرار گرفته، امیدواریم تا سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

قهرمانی در ادامه با اشاره به اینکه پتانسیل شهرستان اهر در راستای سرمایه گذاری از قابلیت های بالایی برخوردار است، اضافه کرد:

تالاب یوسفلو یکی دیگر از طرح های گردشگری و توریستی در این شهرستان است که با مشارکت سه نفر از سرمایه گذاران اهری بزودی اجرا می گردد.

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد:

اگر این پروژه های گردشگری انجام گردد ضمن اینکه سریع تر از برنامه چشم انداز و سند تدبیر و توسعه حرکت می کنیم همچنین به بعضی از طرح های توسعه شهرستان اهر نیز دست پیدا می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

منبع: کجارو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 729

به "مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح گردشگری تالاب یوسفلو" امتیاز دهید

3 کاربر به "مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح گردشگری تالاب یوسفلو" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح گردشگری تالاب یوسفلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید