مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر

به گزارش مجله عکسها، بر اساس گزارش مقامات بهداشتی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، یکی از کارکنان بهداشتیِ مرکز پزشکی ایروین در این ایالت پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر جان خود را از دست داده است.

مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر

به گزارش ایسنا، تیم زوک، تکنسین اشعه ایکس در مرکز طبی South Coast Global در شهر سانتا آنای کالیفرنیا، دو روز پس از تزریق دومین دوز واکسن فایزر جان خود را از دست داد.

این مرد 60 ساله پس از تزریق دوز دوم واکسن، واکنش نامطلوبی نشان داده و به همکارانش گفته است که درد شدیدی در معده خود دارد و در تنفسش مشکل به وجود آمده است.

پس از بدتر شدن علائم زوک، همکارانش او را به اورژانس رسانده و چهار ساعت پس از ورود به بیمارستان به دستگاه اکسیژن احتیاج پیدا کرد. وی دو روز بعد به کما رفته و جان خود را از دست داده است.

خانواده زوک اظهار داشته اند که وی فشار خون بالا و کمی اضافه وزن داشت، اما به غیر از این، هیچ بیماری زمینه ای دیگری نداشته است.

به گزارش شبکه تلویزیونی ای بی سی سِوِن، یک مقام بهداشتیِ سانتا آنا اعلام کرده که علت مرگ زوک و ارتباط آن با تزریق واکسن در حال بررسی است و متعاقبا به مقامات بهداشتی این ایالت گزارش خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1550

به "مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ یک آمریکایی پس از تزریق دوز دوم واکسن فایزر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید