مدیریت پرسپولیس اجازه نمی دهد ماجرای کالدرون مانند استراماچونی گردد

به گزارش مجله عکسها، پیشکسوت پرسپولیس می گوید که بازی با نساجی، تمرین خوبی برای مواقعی که سرخ پوشان 10 نفره می شوند، بوده است.

مدیریت پرسپولیس اجازه نمی دهد ماجرای کالدرون مانند استراماچونی گردد

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگاران درباره پیروزی یک بر صفر سرخ پوشان مقابل نساجی در ملاقات معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد: همانطور که پیش بینی می شد، پرسپولیس از شرایط میزبانی اش استفاده کرد. تیم موقعیت های خوبی خلق کرد. البته باید به تیم نساجی هم احترام گذاشت، آن ها هم خوب بازی کردند. آن ها گه گداری خوب ظاهر شدند اما برای مثال عباس زاده پاشنه پایش درد می کرد و نتوانستند گل بزنند.

او اضافه نمود: با 10 نفره شدن پرسپولیس انتظار می رفت که نساجی بیشتر حمله کند. آن ها مالکیت توپ را داشتند اما موقعیتی ایجاد نکردند. خوشبختانه این بازی یک تمرین خوب برای پرسپولیس بود تا بتواند در بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا 10 نفره بازی کند. روی هم رفته بازیکنان تمام کوشششان را کردند. همچنین خوشحالم که رادوشوویچ یک بار دیگر کلین شیت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره آینده کاری کالدرون باتوجه به مسائل اقتصادی که سرخ پوشان درگیر آن هستند، گفت: عملکرد روزهای اول کالدرون جالب نبود. همین الان هم که خدمت شما صحبت می کنم، خیلی از بازیکنان که نیمکت نشین هستند، می توانند در ترکیب اصلی بازی نمایند. شاید این نبوغ کالدرون است که پرسپولیس با این شرایط نتیجه می گیرد ولی در کل این تیم نیمکت قوی ای دارد.

فنونی زاده ادامه داد: این که ارنج تیم عوض می گردد، سیاست کاری کالدرون است. در خصوص آینده کالدرون، با کوشش های انصاری فرد قسط اول کالدرون پرداخت شده و دیگر دغدغه ای وجود ندارد. همچنین مدیریت باشگاه طوری نیست که ماجرای کالدرون مانند استراماچونی گردد. او مانند خیلی از مربیان پروازی نیست و من شخصا کارش را دوست دارم و مهم ترین ویژگی اش این است که شایسته سالار است. ما در سه جبهه می جنگیم و این تغییرات در ترکیب باعث می گردد که همه در شرایط بازی قرار بگیرند. ان شاءالله پرسپولیس پس از گذراندن اردوی خارجی نیم فصل، در بازی های برگشت که جای اشتباه نیست هم خوب ظاهر گردد. آن ها همینطور اگر آمادگی شان را حفظ نمایند، می توانند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.

او در سرانجام گفت: از هوادران تشکر می کنم که در همه شرایط از این تیم حمایت می نمایند و تیم را در جهت کسب نتایج خوب هل می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 736

به "مدیریت پرسپولیس اجازه نمی دهد ماجرای کالدرون مانند استراماچونی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت پرسپولیس اجازه نمی دهد ماجرای کالدرون مانند استراماچونی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید