محکومیت نفت مسجدسلیمان در کمیته شرایط بازیکنان

به گزارش مجله عکسها، کمیته شرایط بازیکنان آرای نو خود را درباره پرونده های مطروحه در این کمیته اظهار داشت که در یکی از آنها باشگاه نفت مسجدسلیمان محکوم شد.

محکومیت نفت مسجدسلیمان در کمیته شرایط بازیکنان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته شرایط بازیکنان پنج رأی تازه درباره پرونده های مطرحه در این کمیته صادر کرد. آرای صادره به شرح زیر است:

پیرو شکایت مجید کرمانشاهی از باشگاه نفت مسجدسلیمان بابت مطالبه دو میلیارد و 320 میلیون ریالی، پس از بررسی پرونده این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 550 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

همچنین باشگاه نفت مسجدسلیمان بابت مطالبه وجه 250 میلیون ریالی سعید رضایی، محکوم به پرداخت کل این مبلغ و هزینه دادرسی در حق رضایی شد.

با توجه به شکایت آرین سهرابی از باشگاه سپیدرود رشت بابت مطالبه مالی، این باشگاه در مجموع به پرداخت 270 میلیون ریال طلب پرداخت نشده به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

با شکایت اکبر آفاقی از باشگاه گل ریحان البرز بابت مطالبه یک میلیارد و 80 میلیون ریالی، باشگاه به پرداخت 780 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

باشگاه ملی حفاری ایران هم به دلیل شکایت بهنام بنیادزاده محکوم به پرداخت 150 میلیون و 500 هزار ریال در حق این بازیکن شد. ضمن اینکه هزینه دادرسی باید از طریق باشگاه پرداخت شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2134

به "محکومیت نفت مسجدسلیمان در کمیته شرایط بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت نفت مسجدسلیمان در کمیته شرایط بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید