محققان زیست فناوری به دنبال کشف روش های فناورانه برای کنترل کرونا

به گزارش مجله عکسها، چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی برگزار می گردد.

محققان زیست فناوری به دنبال کشف روش های فناورانه برای کنترل کرونا

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همایش های بین المللی و ملی بیوتکنولوژی ایران هر دو سال یک بار برای آشنایی پژوهشگران و تولیدکنندگان داخلی با جدیدترین دستاوردهای زیست فناوری ایران و دنیا برگزار میزبان علاقمندان است. امسال نیز با تاکید بر زیست فناوری در حوزه امنیت غذایی و تبیین این مهم، با شعار سده 1400؛ زیست فناوری برای امنیت غذایی و سلامت در تابستان سال 1400 برگزار می گردد.

این همایش در محورهایی همچون زیست فناوری و ویروس کرونا، زیست فناوری گیاهی، زیست فناوری جانوری، اقتصاد و تجاری سازی زیست فناوری و زیست فناوری پزشکی، واکسن و داروهای نوترکیب پژوهشگران را دور هم جمع می نماید. همچنین محصولات تراریخته، ویرایش ژنی و ایمنی زیستی، زیست فناوری میکروبی، غذایی، محیط زیست و صنعتی، زیست فناوری سامانه ها و زیست شناسی مصنوعی، اخلاق فقه و حقوق زیست فناوری و سیاست گذاری و مدیریت زیست فناوری از دیگر محورهایی است که به آن پرداخته می گردد.

چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی 31 مرداد تا دوم شهریورماه امسال برگزار می گردد و علاقه مندان برای ارسال مقالات خود تا سرانجام اردیبهشت ماه فرصت دارند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1725

به "محققان زیست فناوری به دنبال کشف روش های فناورانه برای کنترل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محققان زیست فناوری به دنبال کشف روش های فناورانه برای کنترل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید