محصولات پر ستاره ایران خودرو در راه بازار

به گزارش مجله عکسها، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق اهداف کیفیت، هدف گذاری کیفی پنج محصول خود را برای سال 1400 اعلام نمود.

محصولات پر ستاره ایران خودرو در راه بازار

به گزارش ایکوپرس، ارتقای دو محصول رانا پلاس و سورن پلاس به سطح کیفی چهار ستاره و هایما اس7 به سطح کیفی 5 ستاره از جمله اهداف امسال ایران خودرو است. این خودروساز، محصول تارا با گیربکس دستی را با 4 ستاره و نسخه اتوماتیک آن را نیز با پنج ستاره کیفیت، امسال به بازار عرضه خواهد نمود.

ایران خودرو با افزودن یک ستاره کیفی به محصول سمند، فراوری محصول پارس سایت خراسان با سه ستاره، شروع فراوری دنا پلاس توربو دستی با چهار ستاره و فراوری نخستین خودروی تمام ایرانی با پنج ستاره کیفی در سال گذشته، توانست اهداف خود در زمینه ارتقای کیفیت محصولات را محقق کند و همین راستا را در امسال نیز با تعریف پروژه های بهبود، ارتقای کیفیت محصولات ادامه دهد.

در سال 1400 برنامه و نقشه راه فرآیند داخلی سازی قطعات با مشارکت قطعه سازان توانمند داخلی و همچنین با ترکیب قطعه سازان کوچک در قالب شرکت های هلدینگ، با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت. همچنین در راستای مانع زدایی، با تامین مواد اولیه مناسب، قطعات و مجموعه های با کیفیت، همچنین با اجرای فرآیند تضمین کیفیت سازندگان در تکوین قطعات جدید، کوشش ها در راستای ارتقای کیفیت در حوزه تامین و چابک سازی فرآیند تاییدیه قطعات صورت خواهد پذیرفت.

ایران خودرو افزایش رضایت مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش را با جدیت دنبال می نماید؛ بهبود در بعضی مکانیزم ها و سیستم های خودرویی و موتور از جمله پروژه های بهبود کیفیت در حوزه محصولات، سیستم و قطعات است که در امسال اجرایی خواهد شد. همچنین 283 برنامه بهبود زیرساختی و 62 پروژه بهبود کیفیت برای محصولات و مجموعه ها برای سال 1400 تعریف شده است.

از سوی دیگر، این خودروساز عظیم کشور، در شرایط تحریم و کرونای سال گذشته، توانست سطح کیفی محصولات خود را به میزان 10 درصد نسبت به سال 98 ارتقا دهد.

در سال گذشته، شاخص های رضایتمندی مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز چهار درصد بالاتر از متوسط صنعت قرار داشته است. این شرکت در ارزیابی انجام شده از رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش، با اختلاف پنج امتیازی، در صدر جدول رده بندی خودروسازان داخلی در این شاخص واقع شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1706

به "محصولات پر ستاره ایران خودرو در راه بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات پر ستاره ایران خودرو در راه بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید