مجوز پذیرش دانشجو در سه رشته جدید دانشگاه سمنان صادر شد

به گزارش مجله عکسها، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان از صدور مجوز پذیرش دانشجو از سوی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در یک رشته کارشناسی پیوسته و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته این دانشگاه اطلاع داد.

مجوز پذیرش دانشجو در سه رشته جدید دانشگاه سمنان صادر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات موسسه اعزام دانشجو به استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان از صدور مجوز پذیرش دانشجو از سوی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در یک رشته کارشناسی پیوسته و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته این دانشگاه اطلاع داد.

لازم به ذکر است که یکی از این رشته ها که مجوز پذیرش دانشجو برای آن صادر شده، کارشناسی پیوسته مهندسی نفت در نوبت روزانه است.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان رشته های مهندسی برق گرایش برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی و شیمی گرایش شیمی کاربردی را نیز رشته های مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه سمنان عنوان نموده که پذیرش دانشجو در آن ها در نوبت روزانه انجام خواهد شد.

یاد آور می گردد دانشگاه سمنان هم اکنون دارای بیش از 220 رشته گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1182

به "مجوز پذیرش دانشجو در سه رشته جدید دانشگاه سمنان صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز پذیرش دانشجو در سه رشته جدید دانشگاه سمنان صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید