شعبانی بهار: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و کمیته اتفاقات خوبی رقم بخورد

به گزارش مجله عکسها، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: مسابقات برون مرزی و داخلی و اردو برای بچه ها ضروری است و امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از ما حمایت نمایند.

شعبانی بهار: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و کمیته اتفاقات خوبی رقم بخورد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در تایلند گفت: مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند در دو بخش قهرمانی و توزیع سهمیه المپیک برگزار گردید. در بخش قهرمانی آسیا تیم کامپوند مردان مدال برنز تیمی را کسب کرد که مقام قابل توجهی است. در ریکرو با توجه به حضور قهرمانان دنیا در آسیا، روی سکو قرار نگرفتیم ولی نتایج و رکوردها باعث شد روحیه تیم برای کسب سهمیه حفظ گردد.

وی تاکید نمود: در مرحله توزیع سهمیه المپیک و ریکرو بانوان در مرحله مقدماتی نتایج خوب بود ولی در مرحله حذفی انتظاری که بر اساس کوالی از بانوان می رفت اتفاق نیفتاد. در بخش بانوان زهرا نعمتی بهترین بود که در مرحله دوم برابر قهرمانی از هند باخت. این کماندار هندی نفر اول شد و اگر نعمتی به کماندار هندی نمی خورد یا او را شکست داده بود از شانس های اصلی کسب سهمیه بود.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان توضیح داد: در بخش آقایان وزیری و پیرعلی خوب ظاهر شدند. پیرعلی در آغاز کار، نفر اول رنکینگ را برد و روحیه مضاعفی برای تیم ایجاد شد و وزیری و پیرعلی هر دو راهی نیمه نهایی شدند و با شکست برابر نمایندگان ویتنام برای کسب صندلی سوم مقابل هم قرار گرفتند. این کسب سهمیه در تایلند به لحاظ روحی ارزشمند بود و باعث شد انگیزه ها مضاعف گردد و زمینه برای آلمان فراهم گردد. در حال فراهم کردن تدارکات لازم با توجه به منابع هستیم تا در تیمی خانم ها و آقایان در آلمان شرکت کنیم.

شعبانی بهار اضافه نمود: اگر تیمی در آلمان سهمیه بگیرد و کمانداری از آن تیم در بخش انفرادی سهمیه داشته باشد، به ازای هر نفر سهمیه انفرادی آزاد می گردد. البته سهمیه انفرادی به کشورهایی داده می گردد که سهمیه انفرادی ندارند با این شرایط با توجه به کسب سهمیه وزیری فقط در خانم ها شانس کسب سهمیه انفرادی را داریم. امیدواریم سهمیه تیمی را کسب کنیم.

وی اعلام کرد: در ریکرو و در بحث مربیگری بحثی نداریم چون نتیجه پیروز بوده و باید حمایت و تقویت گردد تا هم در قهرمانی دنیا در آلمان و المپیک کار را به خوبی ادامه دهند.

برای کامپوند فردا جلسه داریم و نظر سنجی و تحلیل در خصوص عملکرد تیم خواهیم داشت. ان شاالله اتفاقات خوبی برای ورزش کشور و تیراندازی با کمان رقم بخورد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص لزوم حمایت از کمانداران المپیکی، گفت: مسابقات برون مرزی و داخلی و اردو برای بچه ها ضروری است و امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از ما حمایت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 671

به "شعبانی بهار: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و کمیته اتفاقات خوبی رقم بخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعبانی بهار: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و کمیته اتفاقات خوبی رقم بخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید