زنجیره انسانی چند کیلومتری تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری عراق

به گزارش مجله عکسها، شبکه خبری المیادین از زنجیره انسانی چند کیلومتری مردم عراق در قالب تظاهرات میلیونی امروز اطلاع داد.

زنجیره انسانی چند کیلومتری تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری عراق

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شبکه تلویزیونی المیادین در گزارش امروز خود از حال و هوای تظاهرات میلیونی عراقی ها برای درخواست جهت خروج نیروهای آمریکایی از کشورشان گفت: عراقی ها به طور گسترده از صبح امروز در تظاهرات شرکت نموده اند و یک زنجیره انسانی چند کیلومتری در طول جهت تظاهرات تشکیل داده اند.

خبرنگار شبکه المیادین در عراق گزارش داد که تظاهرکنندگان در میدان التحریر پرچم عراق را برافراشته اند. تظاهرکنندگان کفن پوش درحالی که پرچم عراق را در دست دارند، به سمت میدان التحریر در حرکت هستند. تعداد زیادی از مناطق مختلف برای مشارکت در تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور آمریکا در عراق حاضر شده اند.

تظاهرکنندگان شعارهای واحدی سر می دهند که عبارت است از: مخالفت با حضور آمریکا در عراق. شبکه المیادین توضیح داد: مردم از جمله خطاب به اشغالگران آمریکایی شعار می دهند که از خاک ما خارج شوید؛ قبل از اینکه خودمان شما را بیرون کنیم.

حضور گسترده مردم و طرفدران گروه های مقاومت و عشایر در تظاهرات در شرایطی است که پرچم های خاص خود را دست دارند.

پیغام تظاهرات عراق این است که گروه های مقاومت پایگاه مردمی گسترده ای دارند و برای اجرای مصوبه اخراج نیروهای آمریکایی از عراق، اعمال فشار خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، تظاهرات امروز اولین تظاهرات مردمی در نوع خود با این خیل گسترده جمعیت برای محکوم کردن حضور بیگانگان در عراق و لزوم خروج آنها از این کشور است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 798

به "زنجیره انسانی چند کیلومتری تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنجیره انسانی چند کیلومتری تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید