رونمایی از رادارگیم، راه چاره وزارت ارتباطات برای مشکل گیمرها

به گزارش مجله عکسها، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سرویس رادار گیم برای حل مسائل گیمرها ازجمله دانلود فایل های مرتبط با بازی ازطریق سرورهای داخل کشور و ابزار کاهش پینگ رونمایی کرد.

رونمایی از رادارگیم، راه چاره وزارت ارتباطات برای مشکل گیمرها

به گزارش خبرنگاران، سرویس رادار گیم با آدرس اینترنتی (radar.game) رونمایی شد. در توضیحات وزارت ارتباطات برای رادار گیم آمده است: یکی از مشکلاتی که گیمرهای کشورمان همیشه با آن روبرو بودند مشکل سرعت پایین دانلود بازی ها و آپدیت آنها به همراه پینگ یا زمان تاخیر بالای بازی آنلاین بوده که باعث اختلال و تجربه کاربری نامناسب گیمرها در ایران می شد.

خوشبختانه همانطور که وعده داده بوده ام برای برطرف مشکل این بخش از کاربران عزیز که تعداد آنها کم هم نیست، با همکاری بخش خصوصی، بنیاد ملی بازی های رایانه ای و شرکت ارتباطات زیرساخت، سایت و اپلیکیشنی بنام رادار بازی راه اندازی شده است. استفاده از این سایت و اپلیکیشن آن، ضمن افزایش قابل توجه سرعت دانلود بازی ها و آپدیت آنها، باعث کاهش چشمگیر پینگ بازی ها نیز خواهد شد که در نتیجه تجربه ای دلچسب در بازی آنلاین برای کاربران عزیز رقم خواهد خورد.

این اتفاق به وسیله انتقال CDN های این بازی ها به داخل کشور و کوتاه کردن مسیر دسترسی کاربران داخلی کشور به سرورهای بازی و طراحی ابزارهای خاص به وسیله متخصصان جوان کشورمان صورت گرفت که همین جا از کوشش همه دست اندر کاران این امر تشکر می کنم.

گیمرهای عزیز می توانند به وسیله مراجعه به آدرس radar.game این حس خوب را تجربه نمایند و تجربه خود را در قالب کامنت با من نیز در میان بگذارند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 2297

به "رونمایی از رادارگیم، راه چاره وزارت ارتباطات برای مشکل گیمرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از رادارگیم، راه چاره وزارت ارتباطات برای مشکل گیمرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید