روایت بیادی از شکاف در میان اصولگرایان؛ جبهه پایداری از ائتلاف انصراف داد ، قالیباف می ماند؟

به گزارش مجله عکسها، عضو شورای شهر دوم و سوم با اشاره به خروج جبهه پایداری از شورای ائتلاف اصولگرایان علت آن را تمامیت خواهی آنان دانست و گفت: حضور قالیباف در ائتلاف اصولگرایان به ضرر او است.

روایت بیادی از شکاف در میان اصولگرایان؛ جبهه پایداری از ائتلاف انصراف داد ، قالیباف می ماند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، حسن بیادی کنشگر سیاسی اصولگرا درباره اینکه آیا جریان اصولگرایی به وحدتی برای ارائه لیست می رسند با اشاره به نقل قولی از برخی از مسئولان شورای ائتلاف جبهه اصولگرایان مبنی بر اینکه جبهه پایداری از ائتلاف اصولگرایان انصراف داده است، گفـت: از یک سو تمامیت خواهی هایی که در جریان اصول گرایی وجود دارد و از سوی دیگر در نظر گرفته نشدن حقوق جامعه بزرگ اصولگرایی منجر به این می گردد که یک ائتلاف فراگیر و مؤثر در این جریان صورت نپذیرد.

وی با بیان اینکه اگرچه این نوع وحدت هم آثار خوبی در میان مردم ندارد، تاکید نمود: اهدافی که این ائتلاف ها پیگیری می نمایند به دور از خواسته های مردم است و هنوز نتوانسته اند خواسته های مردم را احصاء نمایند.

عضو شورای شهر دوم و سوم تهران اظهار کرد: مسئولان این ائتلاف بر اساس خواسته های گروهی و باندی خودشان تصمیمات را اتخاذ می نمایند، بنابراین حتی اگر برنده مجلس هم شوند، پیروز اثرگذار نخواهند بود و نتیجه مثبتی را در بر نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل پیروز نبودن انتخابات و ائتلاف ها و کارکرد منفی مجالس و شوراها این است که یک سیستم انتخاباتی صحیح و علمی وجود ندارد که بتواند تمام مسائل را پوشش بدهد و در عین حال فراگیر هم باشد، گفت: در نتیجه هر معضلی در زمینه انتخابات متصور است و همچنین هزینه های گزافی را به جامعه ملتهب امروزی ما تحمیل می نماید.

بیادی در زمینه ساختار مدیریت اجرایی کشور گفت: ساختار مدیریتی موجود در کشور شایسته جمهوری اسلامی نیست، شایستگی جمهوری اسلامی بالاتر از این چیزی است که وجود دارد؛ با توجه به اینکه قدرت منطقه هستیم، می طلبد که ساختار اجرایی کشور قوی تر گردد و از طرفی نیز قوی تر شدن صندلی احزاب می تواند در این موضوع موثر باشد.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی توضیح داد: قبول حضور آقای قالیباف در شورای ائتلاف، بیشتر به ضرر وی خواهد بود و دلیل آن هم این است که وقتی کسی تفکری را ارائه می دهد باید افرادی را انتخاب کند که متناسب با آن تفکر باشند.

وی توضیح داد: وقتی می خواهیم سهمی را از ائتلافی بگیریم در نهایت افراد طبق نقطه نظرات نهایی مدنظر آن ائتلاف مأمور می شوند و در نهایت نتیجه و خروجی، مجلس آینده می گردد؛ اما می گردد همچون مجالس گذشته که روز به روز افول نموده اند تا جایی که بیشتر به یک مجلس فرمایشی می ماند تا یک مجلسی که باید در رأس امور باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 785

به "روایت بیادی از شکاف در میان اصولگرایان؛ جبهه پایداری از ائتلاف انصراف داد ، قالیباف می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت بیادی از شکاف در میان اصولگرایان؛ جبهه پایداری از ائتلاف انصراف داد ، قالیباف می ماند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید