خبرنگاران 28 میلیمتر باران در قوچان بارید

به گزارش مجله عکسها، مشهد- خبرنگاران- بیشترین بارش های رگباری باران در خراسان رضوی از عصر روز گذشته تا به امروز در قوچان با 28 میلیمتر بارندگی گزارش شده است.

خبرنگاران 28 میلیمتر باران در قوچان بارید

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار مجله عکسها گفت: بر طبق گزارش های رسیده از ایستگاه های هواشناسی استان طی این مدت در 14 شهرستان باران باریده است .

زهرا آهنگرزاده اضافه کرد: پس از قوچان بیشترین بارش در شهرستان های درگز و تربت حیدریه به ترتیب با 21 و 20 میلیمتر گزارش شده است و میزان بارش گزارش شده طی این مدت در مشهد چهار میلیمتر بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر مناطق یاد شده بارش باران در شهرستان های چناران، سبزوار، نیشابور، کاشمر، گناباد، فریمان، جغتای، بردسکن، تایباد و کلات نیز گزارش شده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: این بارش ها که از ابتدای هفته جاری در استان آغاز شده تا فردا چهارشنبه همراه با کاهش دما، وزش باد و در نواحی جنوبی استان توام با رعد وبرق ادامه دارد.

آهنگر زاده اضافه کرد: از روز پنجشنبه هفته جاری سامانه بارشی دیگری به ویژه در نیمه جنوبی استان خراسان رضوی فعال خواهد شد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به آغاز افزایش دمای هوا از فردا در این استان گفت: بیشینه دمای امروز مشهد 9 درجه سلسیوس پیش بینی شده است که نسبت به روز گذشته چهار درجه کاهش دارد.

آهنگر زاده اضافه کرد: بیشینه دمای هوای فردای مشهد 15 درجه پیش بینی شده است که تا پایان هفته جاری به تدریج افزایش می یابد.

وی ادامه داد: فریمان با کمینه دمای سه درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای 21 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

او اضافه کرد: بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سرخس با سرعت 65 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 17 خرداد 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1027

به "خبرنگاران 28 میلیمتر باران در قوچان بارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 28 میلیمتر باران در قوچان بارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید