خبرنگاران شاخص بورس در آذربایجان غربی حدود 20 هزار واحد افزایش یافت

به گزارش مجله عکسها، ارومیه- خبرنگاران- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: شاخص کل بورس استان طی هفته گذشته در مقایسه با هفته پیش از آن با 19 هزار و 676 واحد افزایش به 478 هزار و 79 واحد رسید.

خبرنگاران شاخص بورس در آذربایجان غربی حدود 20 هزار واحد افزایش یافت

وحید جوادی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله عکسها با بیان اینکه طی هفته گذشته شاخص بازار فرابورس نیز افزایش 391 واحدی را تجربه کرد، اضافه کرد: این شاخص نیز در سرانجام هفته گذشته به 6 هزار و 206 واحد رسید.

وی با بیان اینکه هفته گذشته بیش از 100 میلیون و 970 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در آذربایجان غربی معامله شد، بیان نمود: ارزش معامله های بورسی طی هفته گذشته در استان بیش از 786 میلیارد ریال بود.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت در بورس منطقه ای آذربایجان غربی 12 کارگزار از 16 ایستگاه معاملاتی، سهام و حق تقدم بیش از 368 شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، اضافه کرد: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری بورسیران بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 23 درصد به خود اختصاص داد.

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی از سهم 47 درصدی خرید در هفته گذشته اطلاع داد و بیان نمود: طی این مدت شرکت شیشه و گاز، 6 درصد ارزش کل معامله ها را به خود اختصاص داده و در رده نخست معاملات بورس منطقه ای نهاده شد.

بورس منطقه ای آذربایجان غربی در 22 اسفند سال 1383 شمسی با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری این استان تاسیس شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 18 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 878

به "خبرنگاران شاخص بورس در آذربایجان غربی حدود 20 هزار واحد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شاخص بورس در آذربایجان غربی حدود 20 هزار واحد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید