خبرنگاران سفرهای دریایی به جزیره های هرمزگان کاهش یافت

به گزارش مجله عکسها، بندرعباس - خبرنگاران - فرماندار بندرعباس گفت: پس از اعلام دریافت وجه آزمایش سریع کرونا از مسافران،شمار افرادی که از بندر شهید حقانی به جزیره های قشم، هرمز و لارک سفر می کردند، نسبت به سال گذشته به شدت کاهش یافته است.

خبرنگاران سفرهای دریایی به جزیره های هرمزگان کاهش یافت

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

عزیزاله کناری روز یکشنبه در این خصوص در گفت وگوبا خبرنگاران اضافه نمود: با توجه به این اقدام وهدف گذاری برای کاهش بیماران کرونایی از سوی دیگر فعالیت شناورهای غیر رسمی و ناایمن از بندرعباس و میناب به سمت جزیره های استان افزایش یافته که درهمین راستا ممانعت های شدید صورت می گیرد.

رییس ستاد شهرستان بندرعباس مدیریت بیماری کرونا ادامه داد: محدودیت ها و تسهیل های ایجاد شده در سفر و آزمایش سریع کرونا در بندر شهید حقانی برای حفظ سلامتی شهروندان بوده که انتظار می رود مورد توجه و رعایت همگان باشد.

کناری توضیح داد: این احتمال وجود دارد که چنانچه یک نفر به بیماری کرونا مبتلا باشد افراد دیگر را نیز مبتلا کند لذا برای پیشگیری از این رخداد مسافران شناورها باید پیش از عزیمت به جزیره های استان آزمایش سریع کرونا بدهند و دریابانی نیز از فعالیت شناورهای غیر مجاز برای جابه جایی مسافر جلوگیری می نماید.

درشرایط عادی روزانه دوهزار نفر و درایام تعطیلات بویژه نوروز سفر به جزیره های استان از بندر شهید حقانی بندرعباس به بندر شهید ذاکری قشم ، لارک وهرمز تاپیش کرونا با کشتی های مسافری تا 10هزار نفرهم می رسید.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1608

به "خبرنگاران سفرهای دریایی به جزیره های هرمزگان کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سفرهای دریایی به جزیره های هرمزگان کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید