خبرنگاران برگزیدگان پویش عکس بازی در خانه معرفی شدند

به گزارش مجله عکسها، تهران - خبرنگاران - برگزیدگان پویش عکس بازی در خانه از سوی مرکز سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان معرفی شدند.

خبرنگاران برگزیدگان پویش عکس بازی در خانه معرفی شدند

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش عصر یکشنبه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها ونوجوانان، بیش از 400 عکس و نزدیک به 100 نماهنگ کوتاه از خنده ها و شادی های شرکت نمایندگان در این پویش دریافت شد.

گروه داوری این پویش پس از آنالیز عکس ها و فیلم های متنوع و زیبا، سه عکس و سه فیلم را به عنوان برگزیدگان پایانی انتخاب کردند.

بر اساس این خبر، بازی کردن در خانه و میزان خلاقیت در ساخت نماهنگ یا تصویر از مهم ترین اولویت های انتخاب داوران پویش بازی در خانه بود.

چندین تصویر و نماهنگ در بین آثار بود که با وجود نبودن در انتخاب داوران، به خاطر زیبا بودن و انتخاب مردمی شایسته تقدیر قرار خواهد گرفت.

بر همین اساس، حساب های بخش مسابقه عکس به ترتیب @kalati.r، @moreboardgames و @hsnlylyrda646 و بخش نماهنگ نیز به ترتیب @rezatakalli، @zahraa.azimii و @sadat.6691 به عنوان برگزیدگان پایانی این پویش انتخاب شدند.

جوایز برگزیدگان این پویش از جهت ارتباطی رسمی انجمن تولیدنمایندگان اسباب بازی ایران به نشانی @irantoyassociation ارسال می گردد.

یادآوری می گردد علاقه مندان می توانستند با ارسال عکس های خود با هشتگ #بازی- در- خانه، #در-خانه-می مانیم، #در-خانه-بمانیم-بازی-کنیم، #کرونا و #کرونا-را-شکست-می دهیم، در این پویش شرکت نمایند.

پویش بازی در خانه با مشارکت انجمن تولیدنمایندگان اسباب بازی ایران و برندهای باهمزی، مهارت افزا، جی جی وی جی، نوباوه، هوپا، جامپی و زینگو و با حمایت کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان برگزار گردید.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 948

به "خبرنگاران برگزیدگان پویش عکس بازی در خانه معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزیدگان پویش عکس بازی در خانه معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید