جمعیت جانبازان در ائتلاف با شورای وحدت راهبردی اصولگرایان است، اصلاح طلبان جهت سختی برای انتخابات دارند

فعال سیاسی اصولگرا گفت: شورای وحدت راهبردی اصولگرایان باید نیرو های انقلابی را با وحدت رویه راهبری کند.

جمعیت جانبازان در ائتلاف با شورای وحدت راهبردی اصولگرایان است، اصلاح طلبان جهت سختی برای انتخابات دارند

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ، در خصوص ائتلاف حزب متبوع خود با شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار کرد: جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در شورای مرکزی ائتلاف و شوراهای مشابه 31 استان کشور عضو است.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی اظهار داشت: معتقدم شورای وحدت راهبردی اصولگرایان باید مجموعه نیرو ها و طیف های انقلابی را با وحدت رویه در تهران و استان ها راهبری کند.

شاکری ادامه داد: شرایط بسیار خوبی برای انتخابات مجلس داریم، زیرا راستا اصلاح طلبان برای این انتخابات بسیار سخت و پرسش های جامعه درمورد شرایط مالی، اجتماعی و گرانی از اصلاح طلبان جدی است که آن ها نمی توانند پاسخ دهند.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه وضعیت اصلاح طلب ها برای ارائه لیست سخت است، توضیح داد: پیروزی در انتخابات برای نیرو های انقلاب در صورتی که بتوانند با گفتمان و ساماندهی مناسب حضور پیدا نمایند، بسیار قابل دسترس است.

لازم به ذکر است؛ 12 خرداد امسال خبر شروع به کار شورای وحدت راهبردی اصولگرایان در رسانه ها منتشر شد؛ شورایی که هدفش ساماندهی جریان اصولگرایی برای انتخابات است، این شورا تاکنون بخش استانی خود را تشکیل داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 384

به "جمعیت جانبازان در ائتلاف با شورای وحدت راهبردی اصولگرایان است، اصلاح طلبان جهت سختی برای انتخابات دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمعیت جانبازان در ائتلاف با شورای وحدت راهبردی اصولگرایان است، اصلاح طلبان جهت سختی برای انتخابات دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید