جلوگیری از ورود مسافران به چابهار برای پیشگیری از شیوع کرونا

به گزارش مجله عکسها، معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مراکز اقامتی چابهار تعطیل شده و در حال ایجاد ساز و کاری هستیم که با همکاری نیروی انتظامی از ورود مسافران به این شهرستان جلوگیری کنیم.

جلوگیری از ورود مسافران به چابهار برای پیشگیری از شیوع کرونا

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت ارزان تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارش ، و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، نخستین نشست فضاهای ورزشی و تأسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان در مقابله با ویروس کرونا در موزه منطقه جنوب شرق در زاهدان برگزار گردید.

علی زینی زینی وند در این جلسه گفت: در بحث پیشگیری از ویروس کرونا تابع ستاد ملی و نظرات اقتضایی دانشگاه های علوم پزشکی هستیم.

او گفت: شرایط کشور به سمت شرایط سختی پیش می رود و استان سیستان و بلوچستان نیز از این موضوع مستثنی نیست.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اضافه نمود: مراکز اقامتی چابهار تعطیل و در حال ایجاد ساز و کاری هستیم که با همکاری نیروی انتظامی از ورود مسافران به این شهرستان جلوگیری کنیم.

او گفت: بعضی مردم به ویژه مردم روستاها و عشایر استان سیستان و بلوچستان هنوز به عمق موضوع پی نبرده اند و این بیماری را جدی نگرفته اند بنابراین با وجود اینکه نباید جامعه مشوش گردد باید سطح آگاهی مردم را در این زمینه بالا ببریم تا مسائل بهداشتی را رعایت نمایند و از سفرهای غیرضروری نیز خودداری نمایند.

زینی وند با اشاره به اینکه تمام مهمانسراهای شهرستان ها باید تعطیل شوند، گفت: این مشکل به صورت کوتاه مدت برطرف نمی گردد و باید با رعایت و کنترل بیماری آمار کمتری از ابتلاء را داشته باشیم.

او توضیح داد: استان سیستان و بلوچستان آسیب های دیگری از جمله سو تغذیه دارد و باید در نظر گرفته گردد که در صورت ابتلاء به این بیماری می تواند اثرات منفی به دنبال داشته باشد.

پ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 922

به "جلوگیری از ورود مسافران به چابهار برای پیشگیری از شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از ورود مسافران به چابهار برای پیشگیری از شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید