(تصاویر) گلف بازی ترامپ پس از ترک کاخ سفید

به گزارش مجله عکسها، رئیس جمهور سابق آمریکا اولین هفته تعطیلات خود پس از خروج از کاخ سفید را در زمین گلف پالم پیج گذراند.

(تصاویر) گلف بازی ترامپ پس از ترک کاخ سفید

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا پس از بازی در باشگاه بین المللی گلف ترامپ در پالم بیچ فلوریدا راهی استراحتگاه مارالاگو که تنها چند دقیقه با زمین گلف فاصله دارد شد.

در بین راه گروهی از طرفداران ترامپ با ایستادن در کنار جاده و محل عبور او شعار هایی سر دادند. آنان پرچم های آمریکا و دست نوشته هایی در دست داشتند که روی آن ها نوشته شده بود: تو هنوز رئیس جمهور من هستی!، ترامپ برنده شد!

ترامپ عاشق گلف است و مدت زیادی را در سال های ریاست جمهوری اش صرف این بازی کرد، اما پس از شکست های پیاپی هر چه بیشتر به زمین گلف پناه برد.

روز هایی که جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری اعلام می شد، ترامپ دو روز را در باشگاه ملی گلف ترامپ در شهر استرلینگ ویرجینیا سپری کرد.

رئیس جمهور سابق آمریکا در حالی این روز ها سرگرم بازی گلف است که خبر استیضاحش در سنا را دریافت نموده است. او در مجلس سنا محاکمه خواهد شد و اگر محکوم گردد ممکن است تا آخر عمر از تصدی مناسب دولتی منع گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1546

به "(تصاویر) گلف بازی ترامپ پس از ترک کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) گلف بازی ترامپ پس از ترک کاخ سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید