ترامپ با این حرکت طرفدارانش را مقابل بیمارستان سورپرایز کرد، عکس

به گزارش مجله عکسها، رئیس جمهوری آمریکا با حضور ناگهانی خود سوار بر خودرو، هوادارانی که بیرون از بیمارستان والتر رید جمع شده بودند، غافلگیر کرد. پزشکان او پیام های متناقضی از شدت بیماری او ارسال می کنند.

ترامپ با این حرکت طرفدارانش را مقابل بیمارستان سورپرایز کرد، عکس

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رویترز، دونالد ترامپ 74 ساله که ماسک به صورت داشت، روی صندلی عقب خودروی شاسی بلند سیاه رنگی نشسته بود و به میان کاروانی از ماشین ها رفت که مقابل مرکز درمانی نظامی والتر رید در نزدیکی واشنگتن جمع شده بودند و با تکان دادن پرچم های ترامپ 2020 شعارها یواس ای! یواس ای! سر می دادند.

ترامپ که صبح جمعه گفت که به کرونا مبتلا شده است، به سرعت بابت به خطر انداختن جان کادر درمانی مورد انتقاد قرار گرفت. این اولین حضور ترامپ در ملاءعام از زمان بستری شدن او در بیمارستان به شمار می رود.

او اندکی پیش از آن با ارسال پیامی ویدیویی در توییتر گفت: این سفر بسیار هیجان انگیزی است. من درباره کووید چیزهای بسیاری آموختم. با رفتن به مدرسه یاد گرفتم. این مدرسه واقعی است و من متوجه ام. چیز خیلی جالبی است و به شما درباره اش خواهم گفت.

ترامپ دقایقی قبل از این حضور اعلام نشده خود همچنین گفته بود برای هوادارانش که بیرون بیمارستان جمع شده اند یک سورپرایز کوچک دارد.

تست کرونای جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر منفی شد. او پس از مناظره انتخاباتی جنجالی با ترامپ دو بار تست داد که آنها هم منفی شدند. بعد از آن مناظره ترامپ از ابتلای خود به کرونا خبر داد.

پزشکان می گویند حال رئیس جمهوری آمریکا رو به بهبود است و آنها شرایط ریه های او را که پیشتر اکسیژن مکمل دریافت کرده بررسی می کنند. آنها گفتند که ممکن است او تا روز دوشنبه به کاخ سفید بازگردد.

در کنفرانس خبری روز یک شنبه دکتر شان کانلی، پزشک رئیس جمهوری آمریکا، به کنندگی از تیم پزشکی او گفت ترامپ در دو روز گذشته دو بار دچار کاهش اکسیژن رسانی شده است؛ یک بار به زیر 94 و یک بار به زیر 93 درصد.

دکتر کانلی گفت با اینکه ترامپ تنگی نفس نداشته و اصرار داشته که به اکسیژن نیازی ندارد، از روی احتیاط به او اکسیژن داده شده است.

این پزشک پیشتر حاضر نشد به این سوال خبرنگاران پاسخ بدهد که آیا دونالد ترامپ اکسیژن دریافت کرده است یا نه.

او امروز درباره این که چرا قبلا درباره اکسیژن چیزی نگفت، توضیح داد: من سعی داشتم روحیه بالای تیم پزشکی را نشان دهم، اصل موضوع این است که حال او خیلی خوب رو بهبود است.

دکتر کانلی گفت علائم حیاتی رئیس جمهوری آمریکا طبیعی و رو به بهبودند و او تب هم ندارد. دکتر کانلی همچنین گفت به جز داروی ضدویروس رمدسیویر، برای ترامپ دگزامتازون هم تجویز شده است. او درباره نتیجه اسکن قفسه سینه ترامپ توضیحی نداد اما اینکه دگزامتازون تجویز شده می تواند احتمال مشکل ریوی را مطرح کند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1358

به "ترامپ با این حرکت طرفدارانش را مقابل بیمارستان سورپرایز کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ با این حرکت طرفدارانش را مقابل بیمارستان سورپرایز کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید