تاج: کادر فنی تیم ملی فقط موظف است به مباحث فنی بپردازد

به گزارش مجله عکسها، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کادر فنی و مسئولان تیم ملی فقط موظفند به مسائل فنی تیم بپردازند و از بیان هرگونه مسائل انتقادی و جانبی پرهیز نمایند.

تاج: کادر فنی تیم ملی فقط موظف است به مباحث فنی بپردازد

به گزارش مجله عکسها و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج بیان کرد: خانواده فوتبال در این مقطع حساس بر حفظ آرامش و وحدت و پرهیز از تنش تاکید دارند. توضیح و تفصیل هر موضوع و انتقادی می بایست به پس از این رقابت ها موکول گردد.

وی ادامه داد: تنها هدف وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و کلیه فوتبالدوستان گرامی و مردم عزیز ایران سربلندی تیم ملی است و همگان به سهم خود در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند. اجمالا عرض می کنم که تاکنون پاداش، حقوق و پول روزانه کادر فنی و بازیکنان برای مسابقات تدارکاتی جام جهانی، جام جهانی، مسابقات تدارکاتی پیش از جام ملت ها و همچنین دیدارهای مرحله گروهی این پیکارها پرداخت شده است که مبلغ آن در صورت ضرورت اعلام می گردد. درباره حقوق سرمربی محترم تیم ملی در قرارداد جدید 6 ماهه در تامین و ترانسفر پول فدراسیون با مشکلاتی روبرو بود که درصدد برطرف آن است.کادر فنی و مسئولان تیم ملی فقط موظفند به مسائل فنی تیم بپردازند و از بیان هرگونه مسائل غیرفنی و جانبی پرهیز نمایند.

تاج توضیح داد: تجربه نشان داده در ادوار گذشته هم حواشی مشابهی اتفاق افتاده بوده که به تیم ملی لطمه زده، براین اساس می بایست این حواشی را مدیریت کرد تا به تیم ملی و توسعه فوتبال لطمه وارد نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 200

به "تاج: کادر فنی تیم ملی فقط موظف است به مباحث فنی بپردازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: کادر فنی تیم ملی فقط موظف است به مباحث فنی بپردازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید