بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود، رادولوویچ در فیفا محکوم می گردد

به گزارش مجله عکسها، احمد جمشیدی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به پیروزی پرگل تیم فوتبال ذوب آهن مقابل شاهین شهرداری بوشهر با بیان مطلب فوق گفت: همین نوع بازی توقع ما از تیم است. به بازیکنان ذوب آهن هم گفته بودم که اسم هر یک از شما طوری است که تیم های دیگر از مقابله با شما واهمه دارند و باید در حد نام خود بازی کنید.

بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود، رادولوویچ در فیفا محکوم می گردد

وی اضافه نمود: مقابل شهرخودرو بدشانسی آوردیم. در بازی با پیکان بازی خوبی انجام ندادیم و ضعف های فردی از جمله دروازه بان باعث شکستمان شد. به همین خاطر لوکا بوناچیچ سرمربی تیم مجبور شد در بازی با شاهین دروازه بان جوان تیم را به بازی بگیرد که عکس العمل های خوبی هم داشت. خوشبختانه ذوب آهن به جهت بازگشته است و امیدواریم سیر صعودی داشته باشد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه میلیچ و دارکو بیدوف مربی و بازیکن خارجی این باشگاه به اصفهان برگشته اند و قرار است در تمرینات حاضر شوند، درباره سرنوشت میودراگ رادولوویچ سرمربی سابق این تیم توضیح داد: مقدمات شکایت از این مربی به فیفا را انجام داده ایم. به خاطر نوع قراردادی که بسته ایم و تعهدی که از این مربی گرفته بودیم، صد درصد در این پرونده پیروز می شویم.

جمشیدی درباره اینکه رادولوویچ مدعی شده بود تعهدنامه را تحت فشار و از روی اجبار امضا نموده است، یادآور شد: اگر به اجبار بود که اصلا اجازه خروج به وی را نمی دادیم. خود رادولوویچ پیشنهاد داد که به کشورش برود و تعهدنامه ای را برای بازگشت مجدد به ایران امضا کند. او در کمال سلامت و با اختیار این تعهدنامه را امضا کرد و به مونته نگرو بازگشت.

وی در پاسخ به این سئوال که چطور باشگاه ذوب آهن سراغ لوکا بوناچیچ رفت؟ گفت: لوکا سابقه زیادی در ایران داشت. مربی داخلی هم مدنظر باشگاه بود ولی در نهایت با بهترین قرارداد، با لوکا به توافق رسیدیم. این قرارداد بسیار خوب است هم از نظر اقتصادی که ارزانتر از مربیان داخلی است و هم از نظر مدت قرارداد. لوکا با قراردادی معادل 8 - 9 بازی به ذوب آهن آمد یعنی تا انتها همین فصل. مربیان داخلی هم پیشنهاد سنگین تری داشتند و هم خواستار عقد قراردادی بلندمدت تری بودند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در مورد انتها قرارداد تعدادی از بازیکنان این تیم در انتها فصل از جمله دانیال اسماعیلی فر و احتمال انتقال وی به پرسپولیس، گفت: فعلا هیچ چیز تعیین نیست و تصمیمی نداریم. تمرکزمان روی بازی های به جامانده است.

جمشیدی همچنین از حرکت علیرضا منظمی بازیکن جوان این تیم در بازی با شاهین که منجر به اخراجش از زمین شد انتقاد کرد و گفت: منظمی نباید با بازیکن حریف درگیر می شد. ذوب آهن باشگاه بزرگی است و جای حاشیه نیست. او نباید احساسی برخورد می کرد. باشگاه به این بازیکن تذکر جدی و شدید می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1211

به "بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود، رادولوویچ در فیفا محکوم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود، رادولوویچ در فیفا محکوم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید