آنالیز مقدماتی شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط معاونت حقوقی رئیس جمهوری

به گزارش مجله عکسها، سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از برگزاری جلسه آنالیز شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط معاون حقوقی رئیس جمهوری اطلاع داد و گفت: نتایج آنالیز باید توسط معاونت اعلام گردد.

آنالیز مقدماتی شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط معاونت حقوقی رئیس جمهوری

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، پس از اینکه لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری چندی پیش از آنالیز شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط این معاونت اطلاع داد، هفته گذشته جلسه ای با حضور مسؤولانی از وزارت علوم، وزارت بهداشت و نمایندگان دانشجویی در این باره برگزار گردید.

حمیدرضا علومی یزدی سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و فریدون جعفری دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی از حاضران در این جلسه بودند.

اعلام نتایج آنالیز توسط معاونت حقوقی رئیس جمهوری

حمیدرضا علومی یزدی سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران درباره این جلسه گفت: با توجه به اینکه این جلسه از سوی معاونت حقوقی رئیس جمهوری برگزار گردیده مشروح صحبت های مطرح شده در جلسه و نتیجه جلسه باید از طرف این دفتر اعلام گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است جلسه دیگری هم در این باره با حضور نمایندگان وزارتخانه ها برگزار گردد و آنالیز موضوع ادامه داشته باشد؟ گفت: فعلا قراری گذاشته نشده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 615

به "آنالیز مقدماتی شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط معاونت حقوقی رئیس جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز مقدماتی شیوه نامه انضباطی دانشجویان توسط معاونت حقوقی رئیس جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید