امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون های هندبال و کارگری

به گزارش مجله عکسها، برگزاری لیگ کارگری و پویایی هر چه بیشتر هندبال مهمترین مفاد تفاهم نامه مسئولان فدراسیون های هندبال و کارگری بود.

امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون های هندبال و کارگری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال صبح امروز (شنبه) با حضور در فدراسیون کارگری ضمن دیدار و گفت وگو با جواد رمضی رئیس فدراسیون کارگری تفاهم نامه همکاری بین دو فدراسیون امضا کرد.

در این جلسه که الهام سلوکی و اکبر ریاحی به ترتیب نایب رئیس بانوان و مسئول کمیته همگانی فدراسیون هندبال و همچنین بیژن خراسانی نایب رئیس، مرتضی اسماعیل دبیرکل و مجید احتشام زاده معاون فنی ورزشی فدراسیون کارگری نیز حضور داشتند، درباره اهداف و سیاست های تفاهم از جمله برگزاری لیگ پویای کارگری به صورت منسجم تر، توسعه و رشد ورزش هندبال در قشر کارگر جامعه، توجه بیشتر به تیم های استانی کارگری و گسترش این رشته ورزشی در سراسر کشور و استان ها بحث و بررسی شد.

همچنین در این جلسه محمد پورکیانی به عنوان رئیس انجمن هندبال فدراسیون کارگری هم حضور داشت تا به اجرای اهداف معین شده تفاهم نامه هر چه بیشتر کمک کند.

جواد رمضی رئیس فدراسیون گارگری در این جلسه ضمن ابراز خوشحالی از امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون هندبال گفت: هندبال در بخش کارگری ظرفیت های زیادی دارد و این تفاهم نامه باب جدیدی برای توسعه رشد هندبال در بخش کارگری و همگانی این رشته باز می کند. هندبال در بخش کارگری ظرفیت های زیادی دارد.

وی تأکید کرد: امروز میزبان مسئولان فدراسیون هندبال بودیم و تفاهم نامه ای بین دو فدراسیون منعقد شد تا در زمینه همکاری در بخش های فنی و آموزشی موجب پیشرفت و مساعدت بیشتر شود. ان شاءالله با حمایت های دکتر پاکدل و فدراسیون هندبال بتوانیم به توسعه این رشته در بخش کارگری کمک بسزایی کنیم.

لازم به ذکر است این جلسه در مدت محدود با رعایت کلیه موارد پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1430

به "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون های هندبال و کارگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون های هندبال و کارگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید