افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس؛ 3 ساله به مبلغ 8 میلیون یورو!

به گزارش مجله عکسها، یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام نمود که قرارداد ویلموتس و دستیارانش به مدت سه سال و به مبلغ هشت میلیون یورو با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.

افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس؛ 3 ساله به مبلغ 8 میلیون یورو!

به گزارش مجله عکسها، سید احسان قاضی زاده هاشمی در خصوص جزییات قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران، اظهار کرد: رقم این قرارداد در سال اول معادل سه میلیون یورو، در سال دوم معادل 2.5 و در سال سوم نیز معادل 2.5 میلیون یورو منعقد شده است که از این رقم تا کنون معادل 2 میلیون یورو به صورت نقد و چمدانی و از راستا دوبی به این مربی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه مارک ویلموتس معتقد است سرمربی رسمی تیم ملی فوتبال ایران بوده و فسخ قرارداد با وی صورت نگرفته است و در همین برهه زمانی فدراسیون فوتبال ایران اقدام به جذب سرمربی دیگری نموده است، توضیح داد: این سرمربی بلژیکی با استناد به همین مسئله نسبت به اخذ غرامت شش میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال که تا زمان اتمام قرارداد بوده اقدام نموده است.

قاضی زاده هاشمی با انتقاد شدید از مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال در نحوه عقد قرارداد با این سرمربی، مطرح نمود: همان زمان نیز به رییس وقت فدراسیون فوتبال هشدار دادم که همسر مارک ویلموتس وکیل است و در مجلس این کشور نیز دستیار بوده و نسبت به مسائل حقوقی اشراف کامل دارد.

وی با تاکید بر اینکه دستمزد 2 میلیون یورویی ویلموتس تا به امروز از محل منابع شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) پرداخت شده است، اظهار کرد: این پول از جیب کارگران تامین اجتماعی پرداخت شده است!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 933

به "افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس؛ 3 ساله به مبلغ 8 میلیون یورو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای کامل رقم قرارداد ویلموتس؛ 3 ساله به مبلغ 8 میلیون یورو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید