اسکاتلند 0، 2 چک؛ صدرنشینی با درخشش پاتریک شیک

به گزارش مجله عکسها، جمهوری چک پیروز شد در روز درخشش پاتریک شیک با دو گل از سد اسکاتلند عبور کند.

اسکاتلند 0، 2 چک؛ صدرنشینی با درخشش پاتریک شیک

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اولین مسابقه از گروه D رقابت های یورو روز گذشته با پیروزی انگلیس مقابل کرواسی سرانجام یافت. اما در دومین بازی این گروه اسکاتلند و جمهوری چک به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 2-0 به سود چک سرانجام یافت.

بازی با عملکرد خوب اسکاتلند شروع شد اما این جمهوری چک بود که اولین موقعیت مهم مسابقه را خلق کرد؛ جایی که ضربه پاتریک شیک با واکنش خوب دروازه بان اسکاتلند به کرنر فرستاد شد.

در دقیقه 18 حرکت خوب اندی رابرتسون از جناح چپ و ارسال او به دهانه دروازه با ضربه لایندون دایکس همراه شد اما توپ راهی به دروازه چک پیدا نکرد.

در دقیقه 32 باز هم این اندی رابرتسون بود که حرکت بسیار خوبی را از جناح چپ ترتیب داد اما ضربه این بازیکن با واکنش فوق العاده دروازه بان جمهوری چک به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 42 بالاخره قفل دروازه ها شکسته شد و این جمهوری چک بود که توانست گل اول را به ثمر رساند. ارسال ولادیمیر کوفال با ضربه سر تمام کننده پاتریک شیک تبدیل به گل شد تا چک با پیروزی یک گله بر اسکاتلند راهی رختکن شود.

جمهوری چک نیمه دوم را طوفانی شروع کرد و دو موقعیت بسیار خوب در همان لحظات ابتدایی بازی خلق کرد اما درخشش مارشال، دروازه بان اسکاتلند مانع از ثبت گل دوم این تیم شد.

در دقیقه 48 یک بدشانسی بزرگ مانع ثبت گل تساوی اسکاتلند شد؛ جایی که ضربه جک هندری به تیر دروازه برخورد کرد. چند لحظه بعد بازیکنان جمهوری چک در آستانه به ثمر رساندن یک گل به خودی بودند اما عکس العمل خودگب دروازه بان این تیم باز هم اجازه نداد که اسکاتلند به گل برسد.

شروع خوب چک در نیمه دوم با گل دوم این تیم همراه شد. در دقیقه 52 پاتریک شیک پیروز شد به شکلی استثنایی گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. دروازه بان اسکاتلند جلو آمده بود و پاتریک شیک هم با هوش بالای خود از این موضوع استفاده کرد و از وسط زمین ضربه ای را روانه دروازه اسکاتلند کرد که توپ با عبور از بالای سر مارشال به گل دوم چک منجر شد.

در ادامه مسابقه و مطابق انتظار اسکاتلند حملاتی را روی دروازه جمهوری چک ترتیب داد اما هیچ کدام از آنها منجر به گل نشد تا نهایتاً مسابقه با همان نتیجه 2-0 تمام شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1848

به "اسکاتلند 0، 2 چک؛ صدرنشینی با درخشش پاتریک شیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکاتلند 0، 2 چک؛ صدرنشینی با درخشش پاتریک شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید