نمونه طراحی باغ ویلا: استقبال باغداران و اعضای کمیته فنی انار ساوه از راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار

به گزارش مجله عکسها، خبرنگاران/مرکزی مدیر مرکز خدمات تخصصی انار ساوه گفت: باغداران و تولیدکنندگان انار از راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار در ساوه استقبال نموده و نسبت به هرگونه همکاری در راستای فعالیت های این مرکز اعلام آمادگی کردند.

نمونه طراحی باغ ویلا: استقبال باغداران و اعضای کمیته فنی انار ساوه از راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار

جهت دریافت خدمات نمونه طراحی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، رفیعی در حاشیه جلسه هماهنگی باغداران و اعضای کمیته فنی انار شهرستان ساوه که در راستای بهره مندی از خدمات مرکز تخصصی انار ساوه با حضور معاون جهاد کشاورزی ساوه، جمعی از مدیران فراوری کننده و صادرکننده انار ساوه و مدیران جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار گردید، با بیان اینکه فعالیت این مرکز در زمینه های تخصصی مشاوره ای، آموزشی، خدمات تجاری و دانش بنیان خواهد بود، گفت: موضوع مبارزه با آفات انار از جمله فعالیت های پژوهشی است که با تکمیل آن کار مبارزه با آفات به صورت گسترده و فراگیر برای فراوری محصول کیفی در دستور کار این مرکز قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: ارائه خدمات مشاوره ای به باغداران در قالب دوره های تخصصی آموزشی با اخذ مجوزهای لازم آموزشی و تهیه سرفصل ها با طراحی دوره های آموزشی، اولویت اول فعالیت مرکز خدمات تخصصی انار است.

رفیعی اظهار کرد: معاون جهاد کشاورزی ساوه در این جلسه از کوشش های جهاد دانشگاهی در حوزه کشاورزی قدردانی و راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار در شهرستان ساوه را گامی ارزشمند در راستای کیفی سازی فراوری این محصول اسم کرد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه مجید جمالو مدیر پروژه یابی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، فاطمه نصیری مقدم مسئول فنی و حسین رفیعی مدیر مرکز خدمات تخصصی انار ساوه توضیحاتی در مورد فعالیت های مرکز ارائه کردند و مقرر شد جلسات دیگری با حضور بهره مندان از خدمات این مرکز برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1913

به "نمونه طراحی باغ ویلا: استقبال باغداران و اعضای کمیته فنی انار ساوه از راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمونه طراحی باغ ویلا: استقبال باغداران و اعضای کمیته فنی انار ساوه از راه اندازی مرکز خدمات تخصصی انار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید