ادامه لغو اکران فیلم های فجر، پخش فیلم حمال طلا شاید وقتی دیگر

به گزارش مجله عکسها، در ادامه نمایش آثار هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز که از 12 بهمن ماه جاری شروع شد، نوبت ساعت 18 سالن نارنجی پردیس هنرشهر آفتاب روز یکشنبه لغو شد.

ادامه لغو اکران فیلم های فجر، پخش فیلم حمال طلا شاید وقتی دیگر

در این رابطه مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر در شیراز به مجله عکسها، گفت: متاسفانه به علت نرسیدن فایل فیلم به ما ناچار شدیم به همه کسانی که بلیت این فیلم را تهیه نموده اند اعلام کنیم که نمایش آن در صورت رسیدن فایل در وقت دیگری انجام می گیرد.

این در حالیست که به گفته محسن خباز، مخاطبان می توانند در صورت تمایل هزینه بلیت فیلم یادشده را دریافت کنند یا فیلم دیگری انتخاب کنند.

وی در مورد برنامه های جنبی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز بیان کرد: در کوشش بودیم که شامگاه یکشنبه با حضور امین حیایی و سعید آقاخانی، بازیگران و دیگر عوامل فیلم حمال طلا نخستین فرش قرمز جشنواره را برگزار کنیم که متاسفانه با عدم آمادگی این هنرمندان برنامه یادشده لغو شد.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز در عین حال بیان کرد: کوشش می کنیم در روزهای آینده نشست های نقد یا فرش قرمز فیلم با حضور عوامل دیگر آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برگزار گردد.

وی از حضور عوامل فیلم مسخره باز به کارگردانی همایون غنی زاده در شیراز اطلاع داد و اضافه نمود: امیدواریم با مساعدت ستاد جشنواره و تمایل عوامل این فیلم شاهد گستردن فرش قرمز این فیلم در شیراز باشیم.

به گزارش مجله عکسها، دوشنبه 15 بهمن ماه جاری که چهارمین روز برپایی جشنواره فیلم فجر در شیراز است، تالار حافظ به نمایش فیلم های جان دار و زهرمار در ساعت های 18 و 2 می پردازد و قصرشیرین، روزهای نارنجی، مردی بدون سایه و سمفونی نهم در سانس های 18، 19، 20 و 21 سالن های نارنجی و آبی مجموعه هنرشهر آفتاب و شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار ساعت 21 در سالن شماره یک پردیس گلستان به روی پرده خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 210

به "ادامه لغو اکران فیلم های فجر، پخش فیلم حمال طلا شاید وقتی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه لغو اکران فیلم های فجر، پخش فیلم حمال طلا شاید وقتی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید