آمار مصدومان حوادث ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی 1400 تا به امروز

به گزارش مجله عکسها، تهران (پانا) - رئیس سازمان اورژانس کشور از افزایش مصدومان حوادث ترافیکی در طرح نوروزی امسال در مقایسه با سال قبل خبر داد.

آمار مصدومان حوادث ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی 1400 تا به امروز

به گزارش وزارت بهداشت، پیرحسین کولیوند در حاشیه بازدید نوروزی از پایگاه های اورژانس جاده ای گفت: از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی تا به امروز 10هزار و 900 عمل جراحی اورژانسی اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در طرح سلامت نوروزی سازمان اورژانس کشور با 5700 دستگاه آمبولانس و 48 فروند بالگرد در آمادگی کامل قرار گرفته است، گفت: تخت های ویژه تمام بیمارستان ها فعال است و متخصصان در مراکز درمانی و درمانگاه ها حضور دارند.

به گفته رئیس اورژانس کشور در طرح سلامت نوروزی تا به امروز 474 هزار نفر به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کرده اند که تعداد 105 نفر از آن ها بستری شده اند. همچنین 10 هزار و 900 عمل جراحی اورژانسی و 19 هزار و 900 عمل جراحی الکتیو اجرا شده است که این آمار نشان دهنده فعال بودن پزشکان و کادر درمان سراسر کشور در ایام نوروز است.

وی از افزایش سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته نیز خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی تا به امروز 9940 مصدوم حوادث ترافیکی توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده اند که نسبت به سال گذشته این آمار افزایش پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1673

به "آمار مصدومان حوادث ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی 1400 تا به امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار مصدومان حوادث ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی 1400 تا به امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید