آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک در استان بوشهر برگزار می شود

به گزارش مجله عکسها، خبرنگاران/بوشهر مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی خبر داد.

آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک در استان بوشهر برگزار می شود

عارفه سلیمی با اعلام این خبر مطرح کرد: آزمون استخدامی این سازمان برای جذب 300 نفر نیرو در تمامی استان ها توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می شود.

وی افزود: ثبت نام این آزمون از روز شنبه 30 فروردین ماه 1399 آغاز شده و تا روز پنج شنبه 11 اردیبهشت ماه 1399 ادامه دارد.

مسئول برگزاری آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار کرد: آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تاریخ 30 خرداد ماه 1399 و به طور همزمان در تمام استان ها برگزار می شود.

سلیمی اعلام کرد: جهاددانشگاهی بوشهر تجربه برگزاری پیروز آزمون های مشابه را در کارنامه خود دارد و مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، مشاغل آتش نشانی و همچنین نیروگاه های اتمی بوده است و این بار نیز مجری آزمون استخدامی نیروی قراردادی ثبت اسناد و املاک کشور در 6 عنوان شغلی است.

مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر شرح داد: کلیه داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق دفتـرچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام این آزمون مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

وی ادامه داد: شرایط سنی داوطلبان آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک از 20 سال تمام تا حداکثر 35 سال تمام است.

بر اساس اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، علاقه مندان می توانند برای دیدن اطلاعیه آزمون و دانلود دفترچه آن به سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3napix.ir شناسه مطلب: 1054

به "آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک در استان بوشهر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک در استان بوشهر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید